Horské kolo AUTHOR SECTOR má karbonový rám v barvě ZELENOZLATÁ ČERNÁ, kola 29 palců, přehazovačku SHIMANO XT 12 rychlostí 10-51z a brzdy Hydraulické kotoučové SHIMANO Deore. Odpružení zajistí vidlice vzduchová ROCK SHOX Recon Gold RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm.
Kolo AUTHOR SECTOR je modelový rok 2026 v barvě ZELENOZLATÁ ČERNÁ na kolech 29". Vidlice je na kole Vzduchová ROCK SHOX Recon Gold RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm, přehazovačka SHIMANO XT 12 rychlostí 10-51z a řazení SHIMANO SLX 12. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO Deore a pláště VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Vzduchová ROCK SHOX Recon Gold RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm |
| Řidítka | kombo karbon 720/740/760 mm |
| Představec | kombo karbon 720/740/760 mm |
| Náboje | MAVIC Crossmax 29 CL zapletená kola 24 děr 15 x 110 mm přední pevná osa 12 x 148 mm zadní pevná |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | MAVIC Crossmax 29 CL zapletená kola 24 děr |
| Pláště | VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO Deore |
| Převodník | SHIMANO SLX 34 zubů 170/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO XT 12 rychlostí 10-51z |
| Řazení | SHIMANO SLX 12 |
| Řetěz | SHIMANO M7100 |
| Sedlovka | RITCHEY Comp 2B 31.6 |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space |
| Hmotnost | 11kg |