Horské kolo AUTHOR MASTER má karbonový rám v barvě BRONZOVÁ ČERNÁ, kola 29 palců, přehazovačku SHIMANO Deore Di2 12 rychlostí 10-51z a brzdy Hydraulické kotoučové SHIMANO Alivio. Odpružení zajistí vidlice vzduchová ROCK SHOX Recon Silver RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm.
Kolo AUTHOR MASTER je modelový rok 2026 v barvě BRONZOVÁ ČERNÁ na kolech 29". Vidlice je na kole Vzduchová ROCK SHOX Recon Silver RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm, přehazovačka SHIMANO Deore Di2 12 rychlostí 10-51z a řazení SHIMANO Deore Di2 12. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO Alivio a pláště VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Vzduchová ROCK SHOX Recon Silver RL Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm |
| Řidítka | RITCHEY MTN Comp 2 x 9 700/720 mm |
| Představec | RITCHEY Comp 4-Axis |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / Krypton Boost 12 15 x 110 mm přední pevná osa 12 x 148 mm zadní pevná osa 32 děr |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | AUTHOR Helium 29 TRC 32 děr |
| Pláště | VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO Alivio |
| Převodník | SHIMANO Deore 34 zubů 170/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Deore Di2 12 rychlostí 10-51z |
| Řazení | SHIMANO Deore Di2 12 |
| Řetěz | SHIMANO M6100 |
| Sedlovka | RITCHEY Comp 2B 31.6 |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space |
| Hmotnost | 12kg |