Horské kolo AUTHOR MAGNUM má karbonový rám v barvě TITAN ČERNÁ, kola 29 palců, přehazovačku SHIMANO XT Di2 12 rychlostí 10-51z a brzdy Hydraulické kotoučové SHIMANO XT. Odpružení zajistí vidlice vzduchová ROCK SHOX SID SEL+ Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm.
Kolo AUTHOR MAGNUM je modelový rok 2026 v barvě TITAN ČERNÁ na kolech 29". Vidlice je na kole Vzduchová ROCK SHOX SID SEL+ Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm, přehazovačka SHIMANO XT Di2 12 rychlostí 10-51z a řazení SHIMANO XT Di2 12. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO XT a pláště VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Vzduchová ROCK SHOX SID SEL+ Remote 29 dálkově uzamykatelná 15 mm pevná osa Boost 1.5 tapered sloupek 100 mm |
| Řidítka | kombo karbon 720/740/760 mm |
| Představec | kombo karbon 720/740/760 mm |
| Náboje | AUTHOR Flyer Carbon 30 zapletená kola 28 děr 15 x 110 mm přední pevná osa 12 x 148 mm zadní pevná |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | AUTHOR Flyer Carbon 30 zapletená kola 28 děr |
| Pláště | VITTORIA Mezcal XC Race skládací bezdušové 29 x 2.25 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO XT |
| Převodník | SHIMANO XT 36 zubů 170/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO XT Di2 12 rychlostí 10-51z |
| Řazení | SHIMANO XT Di2 12 |
| Řetěz | SHIMANO M7100 |
| Sedlovka | RITCHEY WCS Carbon 1B 31.6 |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space |
| Hmotnost | 8kg |