Horské kolo AUTHOR LIMIT 24 má hliníkový rám v barvě STŘÍBRNÁ ŽLUTÁ, kola 24 palců, přehazovačku SHIMANO TX800 8 rychlostí 11-34z a brzdy Hydraulické kotoučové TEKTRO V. Odpružení zajistí vidlice pevná dural 24.
Kolo AUTHOR LIMIT 24 je modelový rok 2026 v barvě STŘÍBRNÁ ŽLUTÁ na kolech 24". Vidlice je na kole Pevná dural 24, přehazovačka SHIMANO TX800 8 rychlostí 11-34z a řazení SHIMANO Revoshift 8. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové TEKTRO V a pláště KENDA Small Block Eight 24 × 1.75.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pevná dural 24 |
| Řidítka | hliník rise 20 mm 580 mm |
| Představec | dural |
| Náboje | QUANDO 28 děr |
| Velikost kol | 24 |
| Ráfky | dural 28 děr |
| Pláště | KENDA Small Block Eight 24 × 1.75 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové TEKTRO V |
| Převodník | PROWHEEL 32 zubů 140 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO TX800 8 rychlostí 11-34z |
| Řazení | SHIMANO Revoshift 8 |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Sedlovka | dural 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Hmotnost | 10kg |