Gravel kolo AUTHOR GURU 2.0 má karbonový rám v barvě TITAN ČERNÁ, kola 28 palců, přehazovačku SHIMANO GRX 822 12 rychlostí 10-45z a brzdy hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 410. Odpružení zajistí vidlice pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered.
Kolo AUTHOR GURU 2.0 je modelový rok 2026 v barvě TITAN ČERNÁ na kolech 28". Vidlice je na kole Pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered, přehazovačka SHIMANO GRX 822 12 rychlostí 10-45z a řazení SHIMANO GRX 610 12. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 410 a pláště PANARACER Gravel King X1 skládací 700 x 45C.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered |
| Řidítka | FSA A-Wing 420/440 mm |
| Představec | FSA NS SMR-II |
| Náboje | MAVIC Allroad CL 700 zapletená kola 24 děr 12 × 100 mm přední pevná osa 12 × 142 mm zadní pevná |
| Velikost kol | 28 |
| Ráfky | MAVIC Allroad CL 700 |
| Pláště | PANARACER Gravel King X1 skládací 700 x 45C |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 410 |
| Převodník | SHIMANO GRX 820-1 42 zubů 172,5 / 175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX 822 12 rychlostí 10-45z |
| Řazení | SHIMANO GRX 610 12 |
| Řetěz | KMC X12 |
| Sedlovka | FSA Comet SBO dural 27.2 |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 |
| Hmotnost | 10kg |