Krosové kolo AUTHOR GRAND má hliníkový rám v barvě ŠEDÁ ČERNÁ ČERVENÁ, kola 29 palců, přehazovačku SHIMANO Cues 3020 9 rychlostí 11-36z a brzdy hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M280. Odpružení zajistí vidlice vzduchová RST Viv TnL uzamykatelná 80 mm.
Kolo AUTHOR GRAND je modelový rok 2026 v barvě ŠEDÁ ČERNÁ ČERVENÁ na kolech 29". Vidlice je na kole Vzduchová RST Viv TnL uzamykatelná 80 mm, přehazovačka SHIMANO Cues 3020 9 rychlostí 11-36z a řazení SHIMANO Cues 4000 18. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M280 a pláště AUTHOR Speed Master 29 × 1.75.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Vzduchová RST Viv TnL uzamykatelná 80 mm |
| Řidítka | AUTHOR 660/680/700 mm |
| Představec | UNO nastavitelný |
| Náboje | QUANDO Disc 32 děr |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | AUTHOR Oxygen TRC 32 děr |
| Pláště | AUTHOR Speed Master 29 × 1.75 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M280 |
| Převodník | SHIMANO Cues 4000-2 40-26 zubů 170/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Cues 3020 9 rychlostí 11-36z |
| Řazení | SHIMANO Cues 4000 18 |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Sedlovka | AUTHOR dural 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Sphere Gel |
| Hmotnost | 15kg |