Krosové kolo AUTHOR AVION má karbonový rám v barvě TITAN, kola 28 palců, přehazovačku SHIMANO Cues 6000 11 rychlostí 11-50z a brzdy Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M530. Odpružení zajistí vidlice pevná AUTHOR carbon Toray T700 1.5 tapered.
Kolo AUTHOR AVION je modelový rok 2026 v barvě TITAN na kolech 28". Vidlice je na kole Pevná AUTHOR carbon Toray T700 1.5 tapered, přehazovačka SHIMANO Cues 6000 11 rychlostí 11-50z a řazení SHIMANO Cues 6000 11. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M530 a pláště PANARACER Gravel King SK skládací 700 x 45c.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Pevná AUTHOR carbon Toray T700 1.5 tapered |
| Řidítka | AUTHOR hliník 660/680/700 mm |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / Krypton 12 15 x 100 mm přední pevná osa 12 x 142 mm zadní pevná osa 32 děr |
| Velikost kol | 28 |
| Ráfky | AUTHOR Oxygen TRC 32 děr |
| Pláště | PANARACER Gravel King SK skládací 700 x 45c |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M530 |
| Převodník | SHIMANO Cues 6000-1 42 zubů 170/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Cues 6000 11 rychlostí 11-50z |
| Řazení | SHIMANO Cues 6000 11 |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Sedlovka | AUTHOR hliník 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Guru CR |
| Hmotnost | 11kg |