Gravel kolo AUTHOR AURA XR4 má hliníkový rám v barvě TITAN ČERNÁ, kola 28 palců, přehazovačku SHIMANO Cues 6020 10 rychlostí 11-39z a brzdy hydraulické kotoučové SHIMANO Cues 6030. Odpružení zajistí vidlice pevná AUTHOR karbonová 1.5 tapered.
Kolo AUTHOR AURA XR4 je modelový rok 2026 v barvě TITAN ČERNÁ na kolech 28". Vidlice je na kole Pevná AUTHOR karbonová 1.5 tapered, přehazovačka SHIMANO Cues 6020 10 rychlostí 11-39z a řazení SHIMANO Cues 6030 20. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO Cues 6030 a pláště PANARACER Gravel King SK Sport 700 x 38c.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pevná AUTHOR karbonová 1.5 tapered |
| Řidítka | PROMAX 420/440/460 mm |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Náboje | QUANDO Road Disc 12 x 100 mm přední pevná osa 12 x 142 mm zadní pevná os 32 děr |
| Velikost kol | 28 |
| Ráfky | AUTHOR Oxygen TRC 32 děr |
| Pláště | PANARACER Gravel King SK Sport 700 x 38c |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO Cues 6030 |
| Převodník | SHIMANO Cues 6040-2 46-32 zubů 172,5/175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Cues 6020 10 rychlostí 11-39z |
| Řazení | SHIMANO Cues 6030 20 |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Sedlovka | AUTHOR hliník 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Guru |
| Hmotnost | 10kg |