Horské kolo AUTHOR A-MATRIX 29D má hliníkový rám v barvě TITAN ČERNÁ ČERVENÁ, kola 29 palců, přehazovačku SHIMANO Cues 4000 9 rychlostí, 11-46z a brzdy Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M276. Odpružení zajistí vidlice pružinová SUNTOUR XCE28 29 (80mm).
Kolo AUTHOR A-MATRIX 29D je modelový rok 2026 v barvě TITAN ČERNÁ ČERVENÁ na kolech 29". Vidlice je na kole Pružinová SUNTOUR XCE28 29 (80mm), přehazovačka SHIMANO Cues 4000 9 rychlostí, 11-46z a řazení SHIMANO Cues 4000 9. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M276 a pláště KENDA Aptor 29 x 2.10.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pružinová SUNTOUR XCE28 29 (80mm) |
| Řidítka | hliník rise 20mm 660mm |
| Představec | hliník |
| Náboje | QUANDO Disc 32 děr |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | AUTHOR Argon 29 32děr |
| Pláště | KENDA Aptor 29 x 2.10 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-M276 |
| Převodník | PROWHEEL 32 zubů 170mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Cues 4000 9 rychlostí, 11-46z |
| Řazení | SHIMANO Cues 4000 9 |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Sedlovka | hliník 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Cadet |
| Hmotnost | 14kg |