Horské kolo AUTHOR A-MATRIX 26 má hliníkový rám v barvě BRONZOVÁ ČERNÁ ORANŽOVÁ, kola 26 palců, přehazovačku SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z a brzdy tEKTRO V . Odpružení zajistí vidlice pružinová ZOOM 26 (80mm).
Kolo AUTHOR A-MATRIX 26 je modelový rok 2026 v barvě BRONZOVÁ ČERNÁ ORANŽOVÁ na kolech 26". Vidlice je na kole Pružinová ZOOM 26 (80mm), přehazovačka SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z a řazení SHIMANO Acera 8. Brzdy jsou TEKTRO V a pláště KENDA Aptor 26 x 1.95.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pružinová ZOOM 26 (80mm) |
| Řidítka | hliník rise 20mm 620mm |
| Představec | hliník rise 20 mm 620 mm |
| Náboje | QUANDO 28 děr |
| Velikost kol | 26 |
| Ráfky | AUTHOR Argon 26 28 děr |
| Pláště | KENDA Aptor 26 x 1.95 |
| Brzdy | TEKTRO V |
| Převodník | PROWHEEL 32 zubů 152mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z |
| Řazení | SHIMANO Acera 8 |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Sedlovka | hliník 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Hmotnost | 13kg |