Horské kolo AUTHOR A-MATRIX 24D má hliníkový rám v barvě TITAN ČERNÁ ČERVENÁ, kola 24 palců, přehazovačku SHIMANO TX800, 8 rychlostí, 11-34z a brzdy kotoučové hydraulické TEKTRO HD-J2820. Odpružení zajistí vidlice pružinová ZOOM 24 (50mm).
Kolo AUTHOR A-MATRIX 24D je modelový rok 2026 v barvě TITAN ČERNÁ ČERVENÁ na kolech 24". Vidlice je na kole Pružinová ZOOM 24 (50mm), přehazovačka SHIMANO TX800, 8 rychlostí, 11-34z a řazení SHIMANO Acera 8. Brzdy jsou Kotoučové hydraulické TEKTRO HD-J2820 a pláště KENDA Aptor 24 x 1.95.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pružinová ZOOM 24 (50mm) |
| Řidítka | hliník rise 20mm 580mm |
| Představec | hliník |
| Náboje | QUANDO Disc 28 děr |
| Velikost kol | 24 |
| Ráfky | hliník 28 děr |
| Pláště | KENDA Aptor 24 x 1.95 |
| Brzdy | Kotoučové hydraulické TEKTRO HD-J2820 |
| Převodník | PROWHEEL 32 zubů 140mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO TX800, 8 rychlostí, 11-34z |
| Řazení | SHIMANO Acera 8 |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Sedlovka | hliník 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Hmotnost | 11kg |