Horské celoodpružené elektrokolo ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 2025 má karbonový rám v barvě BLUE / BLACK, kola 29 palců, středový motor Dyname S4 Lite, baterii 480Wh Removable Integrated Li-Ion , přehazovačku Sram GX Eagle Transmission Wireless, 12 rychlostí, 10-52z, brzdy hydraulické kotoučové Sram Code Silver Stealth 4 Piston, Metal Pads. Odpružení zajistí vidlice vzduchová Fox 36 Float EVOL GRIP X Performance Elite Series, zdvih150mm, 27.5=37mm Offset, 29=44mm Offset a tlumič Vzduchový zdvih 145mm, SM-XL: Fox Float X Performance Elite Series, 230x57.5mm, XS: Fox Float Performance Elite Series, 210x52.5mm, Sealed Bearing Eyelet, 25x8mm F HW.
Horské celoodpružené elektrokolo ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 2025 má karbonový rám v barvě BLUE / BLACK. Moderní vestavěná baterie 480Wh Removable Integrated Li-Ion umocňuje sportovní vzhled elektrokola. Baterie je vyndávací a je možné ji nabíjet jak na kole tak i mimo kolo. Horské celoodpružené elektrokolo INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 má usb konektor, který můžete využít například pro nabíjení telefonu nebo navigace. Součástí je rocky mountain powerplay fast charger, 4a, 48v.
středový motor Dyname S4 Lite s tlakovým senzorem, který reaguje na sílu šlápnutí. Čím silněji se zatlačí do pedálu, tím více motor pomáhá. Když se šlape zlehka, motor pomáhá jen nepatrně, když se zatlačí do pedálu silně, motor pomůže maximálním výkonem. Díky tlakovému senzoru je jízda na elektrokole podobná jízdě na obyčejném kole, nestane se, že by motor zabral, když to jezdec nečeká. Středový motor je obvykle výkonnější než běžné motory (250W) v zadním kole.
Horské celoodpružené elektrokolo ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 2025 není standardně vybaveno blatníky, které se ale dají dokoupit. Toto horské celoodpružené elektrokolo není vybaveno předním ani zadním světlem, ale obě světla se dají dokoupit a na kolo doplnit. ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 nemá nosič, ale je možné ho tam domontovat.
ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY SL CARBON 70 SRAM C1 2025 má kola 29 palců a pláště Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready / Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra. Brzdy hydraulické kotoučové Sram Code Silver Stealth 4 Piston, Metal Pads a o tlumení se stará vzduchová Fox 36 Float EVOL GRIP X Performance Elite Series, zdvih150mm, 27.5=37mm Offset, 29=44mm Offset a tlumič Vzduchový zdvih 145mm, SM-XL: Fox Float X Performance Elite Series, 230x57.5mm, XS: Fox Float Performance Elite Series, 210x52.5mm, Sealed Bearing Eyelet, 25x8mm F HW.
Jízda na tomto elektrokole je velmi příjemná a na kolo si rychle zvyknete.
Horské celoodpružené elektrokolo máme osobně vyzkoušené a můžeme vám ho doporučit!
Elektrokolo si můžete vyzkoušet, protože ho máme obvykle v TEST CENTRUM elektrokol PETROVICE - Nové Město na Moravě. Aktuální dostupnost si raději ověřte předem :-)
Elektrokolo je k dispozici ve velikostech:

Dyname S4 Lite je odlehčená verze výkonného pohonu Rocky Mountain, určená pro jezdce, kteří chtějí přirozený pocit z jízdy a nižší hmotnost bez ztráty výkonu v technickém terénu.
Motor je optimalizovaný pro nízké otáčky a vysokou účinnost, což zajišťuje velmi tichý chod a plynulý přenos výkonu. Odezva je rychlá, ale stále velmi kontrolovaná, což zlepšuje trakci v prudkých výjezdech.
Oproti plnohodnotnému S4 Pro je výrazně lehčí a vhodnější pro trail a all-mountain použití.


Výrobci elektrokol často udávají maximální dojezd přes 100km nebo 200km, kdy se jedná o tabulkové hodnoty v ideálních podmínkách (např. váha jezdce 45kg, rovný čistý asfalt, bezvětří, hladký vzorek pneu, atd.), ale v reálu se opravdový dojezd často velmi liší. Záleží na mnoha faktorech, které ovlivňují, jak daleko s elektrokolem dojedete. Často může být dojezd i poloviční nebo ještě menší než v tabulkách,...
Málokterá značka se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování kol, než tato společnost sídlící v kanadském Vancouveru. Kanadská Britská Kolumbie, ve které se město nachází, má totiž nejrozmanitější jezdecké podmínky na světě.
Ať už hledáte dokonalý závodní stroj nebo horské kolo do náročného terénu pro víkendové vzrušení, jsme připraveni splnit vaše nejnáročnější jezdecké požadavky!
Srdcem každého kola je rám. V Rocky Mountain jsme posedlí zdokonalováním geometrie rámu, stali jsme se proslulými díky inovacím a snaze dosáhnout té nejvyšší kvality a požitku z jízdy. I my jsme vášniví jezdci a chceme stavět ta nejlepší kola na světě.
Kola Rocky Mountain jsou navržena pro všechny, kteří milují nespoutanou jízdu. Naše moto vystihuje vše „LOVE THE RIDE“ !
| Výrobce | ROCKY MOUNTAIN |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Rám | Karbonový |
| Motor | středový Dyname S4 Lite |
| Baterie | 480Wh Removable Integrated Li-Ion |
| Displej | LCD display Rocky Mountain JUMBOTRON DISPLAY |
| Vidlice | Vzduchová Fox 36 Float EVOL GRIP X Performance Elite Series, zdvih150mm, 27.5=37mm Offset, 29=44mm Offset |
| Tlumič | Vzduchový zdvih 145mm, SM-XL: Fox Float X Performance Elite Series, 230x57.5mm, XS: Fox Float Performance Elite Series, 210x52.5mm, Sealed Bearing Eyelet, 25x8mm F HW |
| Řidítka | Rocky Mountain AM, 760mm/25mm Rise 9° Backsw. 5° Upsw. 35 Clamp |
| Představec | Rocky Mountain 35 CNC, 0° Rise, All Sizes=40m |
| Náboje | Rocky Mountain SL Sealed Boost 15mm / DT Swiss 370 Boost 148mm, 18T Star-Ratchet |
| Velikost kol | 29 |
| Ráfky | Race Face ARC 30, 28H, Tubeless Set Up Sealant Incl |
| Pláště | Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready / Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové Sram Code Silver Stealth 4 Piston, Metal Pads |
| Převodník | Race Face Turbine Cinch, 34T Eagle Ring, 30mm Spindle, XS-MD=165mm, LG-XL=170mm |
| Přehazovačka | Sram GX Eagle Transmission Wireless, 12 rychlostí, 10-52z |
| Řazení | Sram AXS Pod Controller |
| Řetěz | Sram GX Eagle Transmission |
| Sedlovka | Fox Transfer Performance Elite Dropper 30.9mm, XS-SM=120mm, MD=150mm, LG=180mm, XL=210 |
| Sedlo | WTB Volt Fusion Form 142, Cromoly Rails |
| Nosnost | 120kg |
| Součást balení | Rocky Mountain Powerplay FAST Charger, 4A, 48V |