Gravel silniční elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 Gravel 2026 má hliníkový dimanche 6061 t4-t6 rám v barvě SAND STORM, kola 28 palců, středový motor Bosch Performance Line SX 55Nm, baterii Bosch CompactTube 400Wh Smart System, přehazovačku Shimano CUES RD-U6000, 10 rychlostí, 11-39z, brzdy hydraulické kotoučové SShimano MT200, brzdové kotouče 160mm / 160mm. Odpružení zajistí vidlice pevná hliníková gravel vidlice Dimanche 29/28.
Gravel silniční elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 Gravel 2026 má hliníkový dimanche 6061 t4-t6 rám v barvě SAND STORM. Moderní vestavěná baterie Bosch CompactTube 400Wh Smart System umocňuje sportovní vzhled elektrokola. Baterie je vyndávací a je možné ji nabíjet jak na kole tak i mimo kolo. Gravel silniční elektrokolo Samedi Dimanche 29.2 Gravel nemá usb konektor pro nabíjení. Součástí je bosch 2a.
Středový motor Bosch Performance Line SX 55Nm s tlakovým senzorem, který reaguje na sílu šlápnutí. Čím silněji se zatlačí do pedálu, tím více motor pomáhá. Když se šlape zlehka, motor pomáhá jen nepatrně, když se zatlačí do pedálu silně, motor pomůže maximálním výkonem. Díky tlakovému senzoru je jízda na elektrokole podobná jízdě na obyčejném kole, nestane se, že by motor zabral, když to jezdec nečeká. Středový motor je obvykle výkonnější než běžné motory (250W) v zadním kole.
Gravel silniční elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 Gravel 2026 není standardně vybaveno blatníky, které se ale dají dokoupit. Toto gravel silniční elektrokolo není vybaveno předním ani zadním světlem, ale obě světla se dají dokoupit a na kolo doplnit. MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 Gravel nemá nosič, ale je možné ho tam domontovat.
MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 Gravel 2026 má kola 28 palců a pláště Maxis Rambler 700x500C. Brzdy hydraulické kotoučové SShimano MT200, brzdové kotouče 160mm / 160mm a o tlumení se stará pevná hliníková gravel vidlice Dimanche 29/28.
Jízda na tomto elektrokole je velmi příjemná a na kolo si rychle zvyknete.
Gravel silniční elektrokolo máme osobně vyzkoušené a můžeme vám ho doporučit!
Elektrokolo si můžete vyzkoušet, protože ho máme obvykle v TEST CENTRUM elektrokol PETROVICE - Nové Město na Moravě. Aktuální dostupnost si raději ověřte předem :-)
Elektrokolo je k dispozici ve velikostech:

Německá značka BOSCH je záruka kvality a precizního provedení, což u středových motorů platí na 100%. Středové motory Bosch jsou dlouhodobě jedničkou na trhu s elektrokoly a jsou inspirací pro ostatní výrobce. Jejich motory fungují naprosto bezproblémově a úroveň spolehlivosti je téměř 100%.
Bosch navíc poskytuje nadstandartní služby, servisní zázemí, aplikace pro mobilní telefony, rozsáhlou diagnostiku a garanci náhradních dílů.
Novinka pro rok 2024 středový motor Bosch Performance Line SX 55Nm je extrémně lehký a velmi tichý. Používá se v lehkých elektrokolech.
Nové tělo, nový software, Bosch představuje svůj nový motor motor Bosch Performance line SX! Výkon tohoto motoru je 55Nm a i přes tento nižší kroutící moment nabízí výkon až 600W. Hmotnost motoru jsou pouhé 2kg. SX disponuje novým režimem SPRINT, který je určen pro sportovní jízdu zejména u Grevelů a Silničních elektrokol.
S aplikací eBike Flow můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému. Aplikace umožňuje přizpůsobení, rozšíření a aktualizaci eBiku přesně podle vašich přání: Nové funkce a služby si jednoduše stáhnete. Aktualizace můžete pohodlně nainstalovat přes Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Chcete lepší ochranu před odcizením? S vyšším předplatným Flow+ získáte přístup k prémiové službě eBike Alarm pro ještě lepší ochranu vašeho elektrokola.


Výrobci elektrokol často udávají maximální dojezd přes 100km nebo 200km, kdy se jedná o tabulkové hodnoty v ideálních podmínkách (např. váha jezdce 45kg, rovný čistý asfalt, bezvětří, hladký vzorek pneu, atd.), ale v reálu se opravdový dojezd často velmi liší. Záleží na mnoha faktorech, které ovlivňují, jak daleko s elektrokolem dojedete. Často může být dojezd i poloviční nebo ještě menší než v tabulkách,...
Moustache Bikes – špičková elektrokola s francouzským šarmem
Objevte svět prémiových elektrokol Moustache, které vznikají s láskou k designu, technologiím a cyklistice. Tato francouzská značka se od svého založení v roce 2011 zaměřuje výhradně na e‑kola – a právě díky tomu patří mezi nejrespektovanější značky na evropském trhu.
Moustache kombinuje stylový francouzský design, kvalitní komponenty (včetně pohonů Bosch) a vlastní rámové platformy vyráběné přímo ve Francii. Výsledkem jsou kola, která vás nadchnou nejen výkonem, ale i pohodlím, praktičností a osobitým vzhledem.
| Výrobce | MOUSTACHE |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový Dimanche 6061 T4-T6 |
| Motor | Středový Bosch Performance Line SX 55Nm |
| Baterie | Bosch CompactTube 400Wh Smart System |
| Displej | LCD barevný display Bosch KIOX 300 |
| Vidlice | Pevná hliníková gravel vidlice Dimanche 29/28 |
| Řidítka | Moustache Alu |
| Představec | Moustache aluminium suspended 10-20mm travel 90mm |
| Náboje | Moustache, 24H, 12x100mm, thru axle / Moustache, 24H, 12x142mm, thru axle |
| Velikost kol | 28 |
| Ráfky | Moustache al:30 alloy 6061 |
| Pláště | Maxis Rambler 700x500C |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SShimano MT200, brzdové kotouče 160mm / 160mm |
| Převodník | Moustache ALU 165mm |
| Přehazovačka | Shimano CUES RD-U6000, 10 rychlostí, 11-39z |
| Řazení | Shimano Cues SL-U6000 |
| Řetěz | Shimano LG500 |
| Sedlovka | Moustache Alu 27,2 mm |
| Sedlo | Selle Royal VIVO |
| Nosnost | 120kg |
| Hmotnost | 18,2kg |
| Součást balení | Bosch 2A |