Gravel kolo AUTHOR GURU 3.0 má karbonový rám v barvě ZELENOZLATÁ ČERNÁ, kola 28 palců, přehazovačku SHIMANO GRX 825 Di2 12 rychlostí 11-36z a brzdy hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 820. Odpružení zajistí vidlice pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered.
Kolo AUTHOR GURU 3.0 je modelový rok 2026 v barvě ZELENOZLATÁ ČERNÁ na kolech 28". Vidlice je na kole Pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered, přehazovačka SHIMANO GRX 825 Di2 12 rychlostí 11-36z a řazení SHIMANO GRX 825 Di2 24. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 820 a pláště PANARACER Gravel King X1 skládací 700 x 45C.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Karbonový |
| Vidlice | Pevná AUTHOR karbon Toray T700 monocoque 1.5 tapered |
| Řidítka | FSA Wing AGX 420/440 mm |
| Představec | FSA NS SMR-II |
| Náboje | MAVIC Allroad UST Disc CL zapletená kola 24 děr 12 × 100 mm přední pevná osa 12 × 142 mm zadní |
| Velikost kol | 28 |
| Ráfky | MAVIC Allroad UST Disc CL |
| Pláště | PANARACER Gravel King X1 skládací 700 x 45C |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové SHIMANO GRX 820 |
| Převodník | SHIMANO GRX 820-2 48-31 zubů 172,5 / 175 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX 825 Di2 12 rychlostí 11-36z |
| Řazení | SHIMANO GRX 825 Di2 24 |
| Řetěz | KMC X12 |
| Sedlovka | FSA K-Force SBO carbon 27.2 |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 |
| Hmotnost | 10kg |