Horské kolo AUTHOR A-MATRIX 26D má hliníkový rám v barvě STŘÍBRNÁ RŮŽOVÁ, kola 26 palců, přehazovačku SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z a brzdy Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-J2820. Odpružení zajistí vidlice pružinová ZOOM 26 (80 mm).
Kolo AUTHOR A-MATRIX 26D je modelový rok 2026 v barvě STŘÍBRNÁ RŮŽOVÁ na kolech 26". Vidlice je na kole Pružinová ZOOM 26 (80 mm), přehazovačka SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z a řazení SHIMANO Acera 8. Brzdy jsou Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-J2820 a pláště KENDA Aptor 26 x 1.95.
Kolo se vyrábí ve velikostech:

Author – srdce české cyklistiky - kola za příznivé ceny! Česká značka s tradicí od roku 1993 přináší kola pro každého – od dětí přes městské dojížděče, sportovní nadšence až po vyznavače extrémních disciplín. Nabízíme horské, silniční, gravel, touring, BMX a elektrokola s důrazem na kvalitní zpracování, moderní design a výborný poměr cena/výkon. Author je aktivní ve sportu, podporuje závodní týmy a nabízí dostupný servisní servis v Česku. Author – jezdi s námi!
| Výrobce | AUTHOR |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlice | Pružinová ZOOM 26 (80 mm) |
| Řidítka | hliník 20 mm 620 mm |
| Představec | dural |
| Náboje | QUANDO Disc 28 děr |
| Velikost kol | 26 |
| Ráfky | AUTHOR Argon 26 28 děr |
| Pláště | KENDA Aptor 26 x 1.95 |
| Brzdy | Hydraulické kotoučové TEKTRO HD-J2820 |
| Převodník | PROWHEEL 32 zubů 152 mm kliky |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera 8 rychlostí 11-40z |
| Řazení | SHIMANO Acera 8 |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Sedlovka | dural 27.2 |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Hmotnost | 13kg |